Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "lobby is verfraaid met marmeren " (Nederlands → Duits) :

De kamers en gemeenschappelijke ruimtes zijn met zorg ingericht en de gezellige lobby is verfraaid met marmeren vloeren, antiek, wandtapijten en een kroonluchter van Venetiaans glas.

Die Zimmer und öffentlichen Bereiche wurden mit großer Sorgfalt eingerichtet. Die gemütliche Lobby besticht durch Marmorböden, Antiquitäten, Wandteppiche und einen venezianischen Kronleuchter.


De lobby is verfraaid met elegante muurschilderingen en een mooie fontein van glasvezel, gecreëerd door de Italiaanse beeldhouwer Aurelio Gentilio.

Die Lobby besticht durch elegante Fresken und einen schönen Brunnen aus Glasfaser. Dieser wurde vom italienischen Bildhauer Aurelio Gentilio angefertigt.


De koningin is een van de vele gasten die hier al verbleven. In de lobby leidt een prachtige marmeren trap naar de Piano Bar en het Sea Terrace Restaurant.

Eine elegante Marmortreppe führt von der Lobby bis zur Piano Bar und dem Restaurant Sea Terrace.


De traditionele lounge B'Hou biedt toegang tot de prachtige patio met sinaasappel- en mandarijnbomen. De patio is verfraaid met een marmeren fontein en verfijnd Marokkaans houtwerk. Het dakterras biedt een spectaculair uitzicht op de medina en een comfortabele omgeving voor uw Marokkaanse ontbijt en diner.

Die Dachterrasse bietet einen spektakulären Blick auf die Medina und ein angenehmes Ambiente für Ihr marokkanisches Frühstück und Abendessen.


In de luxe lobby treft u gestoffeerde fauteuils aan. De muren zijn verfraaid met elegante sierlijsten en delicate aquarellen.

Die luxuriöse Lobby verfügt über gepolsterte Stühle, elegante Wandleisten und zarte Aquarelle.


De marmeren trappen in de lobby leiden naar de kamers, die over een televisie met internet beschikken.

Die Marmortreppe in der Lobby führt zu den Zimmern, die mit einem internetfähigen TV ausgestattet sind.


De ruime lobby heeft gepolijste, marmeren vloeren en stijlvolle wanddecoraties.

Umgeben von polierten Marmorböden und stilvollen Wanddekoren werden Sie in der Lobby empfangen.


De prachtige lobby van het Royal Hotel heeft een in patroon gelegde, stenen vloer, een beschilderd plafond en een marmeren trap in de stijl van de jungendstil.

Die schöne Lobby des Royal Hotel verfügt über einen gemusterten Steinboden, eine bemalte Decke und eine Marmortreppe im Jugendstil.


Het heeft een prachtige marmeren lobby en ligt op 10 minuten lopen van de Spaanse Trappen.

In diesem 10 Gehminuten von der Spanischen Treppe entfernten Hotel erwartet Sie eine prächtige Marmorlobby.


Dit viersterrenhotel behoorde oorspronkelijk toe aan een aristocratische familie, waarvan het marmeren wapenschild nog te zien is in de lobby.

Dieses 4-Sterne-Hotel gehörte ursprünglich einer aristokratischen Familie, deren Wappen noch im Marmorboden der Lobby zu sehen ist.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'lobby is verfraaid met marmeren' ->

Date index: 2021-01-22
w