Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "kommission vorschlägt nämlich " (Duits → Nederlands) :

Das, was jetzt vorgeschlagen wird und auf dem Tisch liegt, ist vom Grundsatz her das, was die Kommission vorschlägt, nämlich die Liberalisierung des Ersatzteilmarktes, allerdings mit einer Übergangsfrist von fünf Jahren für die Mitgliedstaaten, die den Designschutz für diese Bereiche haben.

De voorstellen die voor ons liggen, behelzen in wezen wat de Commissie naar voren heeft gebracht, namelijk de liberalisering van de markt voor reserveonderdelen, zij het ook met een overgangsperiode van vijf jaar voor de lidstaten waar reserveonderdelen onder de modelbescherming vallen.


Zu begrüßen ist auch, dass die Kommission ihren ursprünglichen Vorschlag, nämlich diese Richtlinie aufzuheben und ihren Gegenstand, das heißt die Nutzung des 900-MHz-Bandes, im Rahmen des Ausschussverfahrens zu regeln, angesichts der Ablehnung durch das Europäischen Parlament geändert hat und nunmehr ein Legislativverfahren vorschlägt.

De rapporteur is tevens opgetogen over het feit dat, na de verwerping door het Parlement van het initiële voorstel van de Commissie om deze richtlijn in te trekken en het onderwerp ervan, namelijk het gebruik van de 900 MHz band, te regelen via een beschikking van de Commissie overeenkomstig een comitologieprocedure, de Commissie haar oorspronkelijk standpunt heeft gewijzigd en nu een wetgevingsprocedure voorstelt.


Was die Zukunft der Agentur für Wiederaufbau anbelangt, nämlich die schrittweise Einstellung ihrer Tätigkeit bis zum Jahr 2008, wie es die Europäische Kommission vorschlägt, habe ich persönlich nichts dagegen, da die Gründung dieser Agentur ohnehin ursprünglich als provisorisch angekündigt worden war.

Wat de toekomst van het Agentschap voor wederopbouw betreft - namelijk het geleidelijk beëindigen van zijn activiteiten in 2008, zoals door de Europese Commissie bepaald - moet ik zeggen dat ik daar persoonlijk geen problemen mee heb, aangezien dit agentschap oorspronkelijk een tijdelijk mandaat zou krijgen.


Deshalb beruhen die Maßnahmen, die die Kommission heute vorschlägt, auf drei Grundsätzen: Wir müssen unsere Fördermittel nämlich gezielt einsetzen, um erstens die Überkapazitäten abzubauen, zweitens die Treibstoffabhängigkeit zu reduzieren und drittens Marktmaßnahmen zu unterstützen, mit deren Hilfe die Fischer den Erstverkaufswert von Fisch steigern können.

Daarom zijn de maatregelen die de Commissie voorstelt, gebaseerd op drie hoofdbeginselen: wij moeten de steun toespitsen op verkleining van de overcapaciteit, op vermindering van de afhankelijkheid van brandstof en op marktmaatregelen die de vissers kunnen helpen de waarde bij eerste verkoop van hun vis te verhogen.


Der Rat nahm ferner zur Kenntnis, dass die Kommission zweierlei Maßnahmen vorschlägt, nämlich

Tevens heeft de Raad kennis genomen van twee categorieën door de Commissie voorgestelde maatregelen:


Betrachtet man die Dienstleistungen von allgemeinem Interesse als Grundlage des sozialen und territorialen Zusammenhalts der Union und qualitativ hochwertige Dienstleistungen von allgemeinem Interesse als ein echtes Instrument zur Förderung der wirtschaftlichen Entwicklung und zur Schaffung von Arbeitsplätzen, so hält es Ihr Berichterstatter für wünschenswert, dass die Kommission eine Charta der Dienstleistungen von allgemeinem Interesse vorschlägt, ohne dabei jedoch der Arbeit des Europäischen Parlaments vorzugreifen. Es ...[+++]

Ervan uitgaande dat de diensten van algemeen belang het cement zijn van de sociale en territoriale cohesie van de EU en dat kwalitatief goede diensten van algemeen belang een wezenlijke bijdrage leveren aan de economische ontwikkeling en het scheppen van werkgelegenheid, lijkt het uw rapporteur aanbevelenswaardig, zonder daarbij te willen vooruitlopen op de werkzaamheden van het Parlement, dat de Commissie een voorstel voor een handvest over de diensten van algemeen belang voorlegt. Want het is wenselijk om te beschikken over een officiële tekst waarin het concept van de gemeenschappelijke waarden genoemd in artikel 16 van het EG-Verdrag ...[+++]


5. weist darauf hin, dass es in der EU-15 noch immer 46 Ziel 1-Regionen gibt, die überwiegend ländliche Gebiete sind; befürchtet, dass nach der Erweiterung siebzehn dieser Regionen, nämlich diejenigen, die über 5 % Beschäftigte in der Landwirtschaft haben, aus Ziel 1 herausfallen, dass sich ihre reale Konvergenz verschlechtert und sich die Probleme der Entvölkerung und der Marginalisierung zuspitzen; befürwortet deshalb, dass die Kommission noch vor 2006 einen Übergangszeitraum für diese Regionen ...[+++]

5. merkt op dat in de EU van 15 lidstaten nog steeds 46 regio's onder doelstelling 1 vallen, voor het merendeel plattelandsgebieden; vreest dat 17 van deze regio's bij de uitbreiding buiten doelstelling 1 zullen vallen; dit zijn regio's waarin meer dan 5% van de beroepsbevolking in de landbouw werkzaam is; dit betekent een verslechtering van het reële convergentieproces; tevens zullen de ontvolkings- en marginaliseringsproblemen acuter worden; verzoekt de Europese Commissie daarom om vóór 2006 maatregelen voor te stellen die deze situatie moeten verhelpen;


nach Kenntnisnahme von der Mitteilung der Kommission an den Rat und das Europäische Parlament über den 'Ausbau der Zusammenarbeit Europa - Mittelmeer im Verkehrs- und Energiesektor' vom März 2001, in deren Rahmen die Kommission für den Verkehrssektor vier Bereiche für eine regionale Zusammenarbeit vorschlägt, nämlich i) Förderung der Reform des Verkehrssektors in den Mittelmeer-Partnerländern, ii) Festlegung und Ausbau eines länderübergreifenden multimodalen Verkehrsnetzes im Mittelmeerraum, iii) Luft- und Seeverk ...[+++]

gezien de mededeling van de Commissie aan de Raad en het Europees Parlement over de versterking van de Europees-mediterrane samenwerking op het gebied van vervoer en energie van maart 2001, waarin de Europese Commissie vier terreinen voorstelt voor regionale samenwerking op vervoersgebied, namelijk: i) ondersteuning van de hervorming van de vervoerssector bij de mediterrane partners; ii) vorming en bevordering van een transmediterraan netwerk voor multimodaal vervoer; iii) zee- en luchtvervoer; en iv) het wereldwijde satellietnavigatiesysteem,


w