Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "raad heeft nota " (Nederlands → Frans) :

De Nationale Raad heeft nota genomen van de opmerkingen over de beperkingen van de opdracht van de preventieadviseurs-arbeidsgeneesheren en past derhalve zijn adviezen van 21 september 2002 en 15 februari 2003 aan.

Le Conseil national a pris bonne note des remarques formulées concernant les limites de la mission des conseillers en prévention – médecins du travail, et adapte en conséquence ses avis du 21 septembre 2002 et 15 février 2003.


De Nationale Raad heeft nota genomen van uw brief.

Le Conseil national a pris acte de votre lettre.


De Nationale Raad heeft toen geantwoord dat de raadsleden een nota zouden ontvangen van de studiedienst van de Nationale Raad en dat een specialist op dit vlak om advies verzocht zou worden.

Le Conseil national a indiqué que les conseillers recevront une note du service d'études du Conseil national et qu'un avis sera demandé à un spécialiste en la matière.


De Nationale Raad heeft de bestudering van dit probleem toevertrouwd aan zijn studiedienst, die de bijgevoegde nota opgesteld heeft.

Le Conseil national a fait étudier la question par son service d'études qui a rédigé la note dont copie ci-jointe.


De Franstalige Beroepsvereniging van controleartsen (U.M.C. F) heeft naar de Nationale Raad een nota gezonden met betrekking tot verschillende aspecten van de activiteiten van de controlegeneesheer en in het bijzonder mbt het persoonlijk contact opnemen met de behandelende geneesheer die de arbeidsongeschiktheid voorschrijft.

L'Union professionnelle des médecins contrôleurs de langue française a envoyé au Conseil national, une note concernant divers aspects de l'activité du médecin contrôleur et principalement de la prise de contact avec les médecins prescripteurs d'incapacités de travail.


De Raad van Bestuur heeft nota genomen van de amenderingen van de wet op het verbod van ereloonsupplementen op twee- en meerpersoonskamers en van het uitstel van de verplichte sociale derdebetalersregeling tot 2015, amenderingen die onder druk van de BVAS in de wet zijn opgenomen.

Le Conseil d’administration a pris note des amendements de la loi à propos des suppléments d’honoraires en chambre double et commune et du report, jusqu’en 2015, du tiers-payant obligatoire, amendement qui a été repris dans la loi sous la pression de l’ABSyM.


Nadat de Raad kennis genomen heeft van een nota van zijn studiedienst, brengt hij het volgende advies uit:

Après avoir pris connaissance d'une note de son service d'études, le Conseil émet l'avis ci‑dessous.


Wat in het raam van dat project wordt voorgesteld, heeft als doel onze prestaties op het vlak van de sterke punten nog te verstevigen (zowel voor de Algemene Raad als voor het Verzekeringscomité gaat het om de kwaliteit van de nota’s en notulen en om de bekwaamheid van het RIZIV-personeel) en onze zwakke punten te verbeteren (zowel voor de Algemene Raad als voor het Verzekeringscomité gaat het om de soms lange wachttijden voor de terbeschikkingstelling van de notulen, vooral wanneer die samen ...[+++]

Les réalisations prévues dans le cadre de ce projet ont pour objectif d’accroître notre performance au niveau des points forts (tant pour le Conseil général que le Comité de l’assurance, il s’agit de la qualité des notes et PV et de la compétence du personnel de l’INAMI) et d’améliorer nos points faibles (tant pour le Conseil général que le Comité de l’assurance, il s’agit de délais parfois trop longs de communication du PV, surtout lorsque celui-ci est envoyé en même temps que l’ordre du jour de la prochaine séance).


Nadat de Raad kennis genomen heeft van een nota van de studiedienst, waarin enkele wetteksten, artikels van de Code van Plichtenleer en vroegere adviezen van de Nationale Raad in herinnering gebracht worden, ontstaat een gedachtenwisseling.

Après avoir pris connaissance d'une note du service d'études rappelant les textes de loi, les articles du Code de déontologie, et des avis antérieurs du Conseil national en la matière, le Conseil engage la discussion.


Dit document is de som van de antwoorden die worden voorgesteld op het verzoek dat minister DEMOTTE in zijn nota van 14 juli 2004 heeft gericht tot het Verzekeringscomité en de Algemene Raad.

Ce document présente la somme des réponses proposées à la demande du Ministre DEMOTTE dans sa note du 14 juillet 2004 adressée au Comité de l’Assurance et du Conseil Général.




Anderen hebben gezocht naar : nationale raad heeft nota     nationale raad     nationale raad heeft     raadsleden een nota     bijgevoegde nota     heeft     raad een nota     raad     bestuur heeft     bestuur heeft nota     nadat de raad     kennis genomen heeft     nota     raam     wordt voorgesteld heeft     algemene raad     juli 2004 heeft     raad heeft nota     


datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'raad heeft nota' ->

Date index: 2023-02-12
w