Het Porto Mar Hotelvindt u in de levendige wijk Matosinhos. Deze wijk is beroemd om de vele winkels, restaurants en clubs. Het is 10 minuten rijden naar het Exponor-beursterrein.
Das Hotel Porto Mar liegt im lebhaften Viertel Matosinhos mit vielen Geschäften, Restaurants und Clubs. Zum Messegelände Exponor gelangen Sie in 10 Fahrminuten.
Het strand van Zambujeira do Mar ligt op 200 meter afstand, en op 5 minuten lopen van het hotelvindt u restaurants, die karakteristieke gerechten serveren.
Zoekt u de juiste vertaling van een woord in een specifieke context? Zoekt u reisinformatie of een hotel? Met Wordscope kunt u een uitgelezen selectie van betrouwbare websites doorzoeken! 500.000 hotels wereldwijd