Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com
Andere geïndustrialiseerde westerse derde landen
Economische topconferentie van westerse landen
West-Europa
Westerse economische topconferentie
Westerse landen

Vertaling van "westerse landen neemt " (Nederlands → Frans) :

TERMINOLOGIE
economische topconferentie van westerse landen | Westerse economische topconferentie

sommet économique occidental


West-Europa [ westerse landen ]

Europe occidentale [ Europe de l'Ouest | pays occidentaux ]


andere geïndustrialiseerde westerse derde landen

autres pays tiers industrialisés occidentaux


klasse 1,geïndustrialiseerde westerse derde landen

classe 1,pays tiers industrialisés occidentaux
IN-CONTEXT TRANSLATIONS
20. neemt kennis van het belang dat tijdens die 31ezitting aan de relatie tussen terrorisme en de mensenrechten wordt toegekend; veroordeelt opnieuw de aanslagen die door de organisatie "Islamitische Staat" gepleegd zijn en alle terroristische organisaties, en spreekt zijn diepe medeleven uit met de slachtoffers van deze misdaden en hun naasten; onderstreept dat de bestrijding van terrorisme in geen geval als voorwendsel mag dienen om de individuele vrijheden en fundamentele rechten te beperken; is van oordeel dat het "oorlogszuchtige" antwoord van de westerse landen ...[+++]met de Europese Unie en de Verenigde Staten voorop — in plaats van de terroristische dreiging terug te dringen, het geweld verder alleen maar aanwakkert; benadrukt opnieuw dat een doeltreffend plan ter bestrijding van het terrorisme slechts uitgevoerd kan worden wanneer men de financiering van terroristische organisaties stopzet, met name door alle handelsovereenkomsten of partnerschappen op te schorten met de landen die deze organisaties steunen; benadrukt onder meer het belang om de inlichtingendiensten, de veiligheidsdiensten en de justitiële diensten te versterken, maar ook de noodzaak dat de overheden preventieprogramma's en financiële centra opzetten om actief de ronselmethoden van terroristische sekten op te sporen, een einde te kunnen maken aan het ronselen en de re-integratie van geronselden mogelijk te maken; herinnert eraan dat niet alleen het recht op veiligheid maar ook op beveiliging fundamenteel is en veroordeelt elk overheidsbeleid dat erop gericht is om een deel van de bevolking op grond van afkomst of godsdienstige overtuiging te discrimineren;

20. prend note de l'importance accordée au lien entre terrorisme et droits de l'homme lors de cette 31 session; condamne de nouveau les attentats commis par l'organisation dite "de l'État islamique" et toutes les organisations terroristes, et adresse ses plus vives condoléances aux victimes de ces crimes et à leurs proches; souligne que la lutte contre le terrorisme ne doit en aucun cas servir de prétexte à la restriction des libertés individuelles et des droits fondamentaux; estime que la réponse "guerrière" apportée par les pays occidentaux – l'Union européenne et les États-Unis en tête – lo ...[+++]


4. België neemt deel aan overleg tussen westerse landen om een MOU met Afghanistan af te sluiten over de aanpak van readmissie-akkoorden.

4. La Belgique participe aux discussions entre les pays occidentaux en vue de conclure avec l'Afghanistan un MOU sur les accords de réadmission.


Momenteel voeren de westerse landen een oorlog tegen terreur - in Afghanistan en Irak - die volslagen contraproductief blijkt te zijn, want terwijl deze oorlog wordt gevoerd neemt het terrorisme toe in plaats van af.

Actuellement, les États occidentaux sont engagés dans une guerre contre la terreur, en Afghanistan et en Irak, qui s’avère tout à fait contre-productive, car tandis que la guerre fait rage, le terrorisme est en augmentation plutôt qu’en déclin.


Momenteel voeren de westerse landen een oorlog tegen terreur - in Afghanistan en Irak - die volslagen contraproductief blijkt te zijn, want terwijl deze oorlog wordt gevoerd neemt het terrorisme toe in plaats van af.

Actuellement, les États occidentaux sont engagés dans une guerre contre la terreur, en Afghanistan et en Irak, qui s’avère tout à fait contre-productive, car tandis que la guerre fait rage, le terrorisme est en augmentation plutôt qu’en déclin.


For more results, go to https://pro.wordscope.com to translate your documents with Wordscope Pro!
België, evenals andere Westerse landen, neemt de Chinese dreigingen heel ernstig.

La Belgique, comme les autres pays occidentaux, prend les menaces de la Chine très au sérieux.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'westerse landen neemt' ->

Date index: 2024-08-20
w