Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com
Hematocornea
Herverkaveling van de percelen
Krukenberg-spoel
Lijnen van Beau
Lijnen van Staehli
Opdracht verdeeld in percelen
Overdracht van percelen grond
Ring van Kayser-Fleischer

Vertaling van "lijnen als percelen " (Nederlands → Frans) :

TERMINOLOGIE




hematocornea | Krukenberg-spoel | lijnen van Staehli | ring van Kayser-Fleischer

Anneau de Kayser-Fleischer Faisceaux de Krukenberg Hématocornée Ligne de Stähli


overdracht van percelen grond

transmission de propriétés foncières


verhouding tussen het aantal percelen voor en na ruilverkaveling

relation de reparcellement


herverkaveling van de percelen

restructuration des plantations
IN-CONTEXT TRANSLATIONS
Art. R.VI.56-1 Het register van de grondwinsten wordt voorgesteld onder de vorm van een tabel met evenveel lijnen als percelen of delen van kadastrale percelen opgenomen in de omtrek van opmaak of van herziening van het gewestplan, met één enkele bestemming per lijn, en zeven kolommen met de volgende titels :

Art. R.VI.56-1 Le registre des bénéfices fonciers se présente sous la forme d'un tableau comportant autant de lignes que de parcelles ou parties de parcelle cadastrales reprises dans le périmètre d'élaboration ou de révision du plan de secteur, avec une seule destination par ligne, et sept colonnes dont les titres sont :


2° de kadastrale inlichtingen, in voorkomend geval, gewijzigd bij de aanwijzingen van de ontvanger der registratie, voorgesteld onder de vorm van een tabel met evenveel lijnen als kadastrale percelen betrokken bij de ontwerp-omtrek en vijf kolommen met de volgende de titels :

2° les renseignements cadastraux, le cas échéant, modifiés par les indications du receveur de l'enregistrement, présentés sous la forme d'un tableau comportant autant de lignes que de parcelles cadastrales concernées par le projet de périmètre et cinq colonnes dont les titres sont :


Artikel 1. Het algemeen nut vordert voor de bouw van de Netebruggen voor de lijnen 25 en 27, de onmiddellijke inbezitneming van de percelen gelegen op het grondgebied van de gemeente Duffel en opgenomen in het plan G-0250-07/034, gevoegd bij dit besluit.

Article 1. L'utilité publique exige pour la construction des ponts sur la Nete pour les lignes 25 et 27, la prise de possession immédiate des parcelles situées sur le territoire de la commune de Duffel et reprises au plan G-0250-07/034, annexé au présent arrêté.


Artikel 1. Het algemeen nut vordert voor de bouw van de spoorwegtunnel tussen de lijnen L161 en L26 (Schuman-Josaphat tunnel), de onmiddellijke inbezitneming van de percelen gelegen op het grondgebied van de gemeenten Brussel en Schaarbeek, opgenomen in de plannen TR1-PAO/EXP01, TR1-PAO/EXP02, TR1-PAO/EXP03, TR1-PAO/EXP04 en VAK2-GP-120, gevoegd bij dit besluit.

Article 1. L'utilité publique exige pour la construction du tunnel ferroviaire entre les lignes L161 et L26 (tunnel Schuman-Josaphat), la prise de possession immédiate des parcelles situées sur le territoire des communes de Bruxelles et Schaerbeek, reprises aux plans TR1-PAO/EXP01, TR1-PAO/EXP02, TR1-PAO/EXP03, TR1-PAO/EXP04 et VAK2-GP-120, annexés au présent arrêté.


For more results, go to https://pro.wordscope.com to translate your documents with Wordscope Pro!
Overwegende dat de inbezitneming van de op de plannen nrs. NA/0250/046,3/T1, NA/0250/047,1/T1 en NA/0250/047,9/T1 aangeduide percelen, gelegen op het grondgebied van de stad Antwerpen nodig is voor de verbreding van de spoorbedding en de bouw van nieuwe kunstwerken met het oog op de aanleg van de hogesnelheidslijn ten westen van de bestaande lijn 12 tussen het Albertkanaal en de Groenendaallaan en ook om de kruising van de hogesnelheidslijn mogelijk te maken met de lijnen 12 en 27A door het bouwen van een viaduct en een tunnel tussen ...[+++]

Considérant que la prise de possession des parcelles indiquées aux plans n NA/0250/046,3/T1, NA/0250/047,1/T1 et NA/0250/047,9/T1 situées sur le territoire de la ville d' Anvers est nécessaire pour l'élargissement de l'assiette ferroviaire et la construction de nouveaux ouvrages d'art en vue de l'établissement de la ligne à grande vitesse à l'ouest de la ligne 12 existante entre le canal Albert et la Groenendaallaan, ainsi que pour permettre le croisement des lignes 12 et 27A par la ligne à grande vitesse entre la Groenendaallaan et l ...[+++]




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'lijnen als percelen' ->

Date index: 2024-04-10
w