Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "komt aan het parket toe over " (Nederlands → Frans) :

Het komt aan het parket toe over het criterium « ernstige en concrete elementen » te oordelen.

Il revient au parquet de se prononcer sur le critère d'« éléments sérieux et concrets ».


Het komt aan het parket toe over het criterium « ernstige en concrete elementen » te oordelen.

Il revient au parquet de se prononcer sur le critère d'« éléments sérieux et concrets ».


Hoewel de nationale regulerende instantie de bevoegdheid krijgt om te beslissen over de methodologie (door ze te bepalen of door ze goed te keuren), komt het de transmissiesysteembeheerders toe om de tarieven te berekenen (die in overeenstemming moeten zijn met de door de nationale regulerende instantie goedgekeurde methodologie).

Si l'autorité de régulation nationale reçoit le pouvoir de décider de la méthode (en la fixant ou en l'approuvant), il incombe aux gestionnaires de réseau de transport de calculer les tarifs (qui doivent être en accord avec la méthode approuvée par l'autorité de régulation nationale).


Het komt het Hof niet toe zich uit te spreken over de wijze waarop de Vlaamse Regering uitvoering geeft aan de bestreden bepalingen.

Il n'appartient pas à la Cour de se prononcer sur la manière dont le Gouvernement flamand donne exécution aux dispositions attaquées.


Omwille van het principe van de scheiding der machten, komt het mij niet toe commentaar te geven over een lopend gerechtelijk onderzoek.

Il ne m'appartient pas de faire de commentaires sur une instruction en cours en vertu du principe de la séparation des pouvoirs.


Als minister van Pensioenen komt het mij niet toe om uitspraken te doen over een gerechtelijke procedure die nog hangende is en waarvan de afloop niet kan voorspeld worden.

3. En tant que ministre des Pensions, il ne m'appartient pas de me prononcer sur une procédure judiciaire en cours et dont l'issue ne peut être présagée.


Het komt vervolgens de lidstaten toe om zich uit te spreken over deze aanbeveling van de Commissie.

Il reviendra ensuite aux États membres de se prononcer sur la recommandation de la Commission.


In het tweede geval komt het aan het parket toe de klacht te kwalificeren.

Dans le deuxième cas, il appartient au parquet de qualifier la plainte.


­ Wanneer de middelen van de algemene directie van de gerechtelijke politie ontoereikend zijn voor de uitvoering van de vorderingen van de verschillende gerechtelijke overheden komt de uiteindelijke beslissing toe aan het federaal parket.

­ Lorsque des moyens de la direction générale de la police judiciaire ne sont pas disponibles pour exécuter simultanément les réquisitions de différentes autorités judiciaires, la décision finale revient au parquet fédéral.


Het komt in de eerste plaats echter het parket toe misdrijven te onderzoeken, bijvoorbeeld schriftvervalsing, misbruik van vertrouwen en bedrog.

Il appartient toutefois en premier lieu au parquet d'examiner les délits, par exemple faux en écriture, abus de confiance et fraude.




Anderen hebben gezocht naar : komt aan het parket toe over     komt     door ze goed     beslissen over     hof     spreken over     der machten komt     mij     geven over     pensioenen komt     uitspraken te doen     doen over     tweede geval komt     aan het parket     gerechtelijke overheden komt     federaal parket     echter het parket     


datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'komt aan het parket toe over' ->

Date index: 2021-02-09
w