Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com
Behoeften van ICT-gebruikers achterhalen
Behoeften van ICT-gebruikers identificeren
COMAC-Zuiveringsslib
Gebruik van wapens
Klaar voor gebruik
Legitiem aanwenden van geweld
Rechtvaardig gebruik van geweld
Signalering van gebruiker naar gebruiker
Wensen van ICT-gebruikers identificeren
Wettelijk gebruik van geweld
Wettelijk toegestaan gebruik van dwangmiddelen
Zuiveringsslib

Vertaling van "gebruik van zuiveringsslib " (Nederlands → Frans) :

TERMINOLOGIE
COMAC-Zuiveringsslib | Comité voor de gecoördineerde actie-Behandeling en gebruik van zuiveringsslib

COMAC-Boues d'épuration | Comité d'action concertée-Traitement et utilisation des boues d'épuration


Comité voor de aanpassing aan de vooruitgang van wetenschap en techniek van de richtlijn betreffende de bescherming van het milieu, in het bijzonder de bodem, bij het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw

Comité pour l'adaptation au progrès scientifique et technique de la directive relative à la protection de l'environnement et notamment des sols, lors de l'utilisation des boues d'épuration en agriculture




Signalering van gebruiker naar gebruiker

signalisation d'usager à usager | SUU


behoeften van ICT-gebruikers achterhalen | wensen van ICT-gebruikers identificeren | behoeften van ICT-gebruikers identificeren | identificatiemethoden voor het identificeren van de behoeften van ICT-gebruikers

recenser les besoins des utilisateurs de TIC | répondre aux besoins des utilisateurs de TIC | identifier les besoins des utilisateurs de TIC | identifier les besoins des utilisateurs TIC


Overeenkomst voor het voeren van een Europese actie op het gebied van de milieuhygiëne met als onderwerp behandeling van zuiveringsslib

Accord pour la mise en oeuvre d'une action européenne dans le domaine des nuisances sur le thème traitement des boues d'épuration


legitiem aanwenden van geweld | wettelijk toegestaan gebruik van dwangmiddelen | rechtvaardig gebruik van geweld | wettelijk gebruik van geweld

emploi légal de la force | utilisation légale de la force | recours légal à la force | recours légal à un continuum de force


klanten adviseren over het gebruik van medische producten | klanten advies geven over het gebruik van medische producten | klanten raad geven over het gebruik van medische producten

conseiller des clients sur l'utilisation de produits médicaux




IN-CONTEXT TRANSLATIONS
Art. 23. De landbouwer neemt de eisen betreffende de bodembescherming bij het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw in acht waarbij artikel 3 wordt omgezet van Richtlijn 86/278/EEG van de Raad van 12 juni 1986 betreffende de bescherming van het milieu, in het bijzonder de bodem, bij het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw.

Art. 23. L'agriculteur respecte les exigences relatives à la protection des sols lors de l'utilisation des boues d'épuration en agriculture, transposant l'article 3 de la Directive 86/278/CEE du Conseil du 12 juin 1986 relative à la protection de l'environnement et notamment des sols lors de l'utilisation des boues d'épuration en agriculture.


c) « zuiveringsslib » : restanten, die bij gebruik van een zuiveringsinstallatie aan boord van het schip ontstaan;

c) « boues de curage »: résidus survenant à bord du bâtiment lors de l'exploitation d'une station d'épuration à bord;


c) « zuiveringsslib » : restanten, die bij gebruik van een zuiveringsinstallatie aan boord van het schip ontstaan;

c) « boues de curage »: résidus survenant à bord du bâtiment lors de l'exploitation d'une station d'épuration à bord;


Mogelijke acties om een meer duurzaam gebruik tot stand te brengen omvatten efficiëntere prospectie- en winningspraktijken, een hogere mate van verwerking van bijproducten, het gebruik van biotechnologie om de efficiëntie van diervoeders en meststoffen te verbeteren, wijziging van landbouwtechnieken om de input van meststoffen of het verlies van fosfor te verminderen (waaronder een beter beheer van voedingsstoffen op bedrijfsniveau), terugdringing van de hoeveelheid weggegooid voedsel door het gedrag van consumenten te veranderen en recycling van fosfor uit mest, afvalwater, zuiveringsslib ...[+++]

Une exploitation plus durable impliquerait notamment des pratiques de prospection et d’extraction plus efficaces, un traitement plus important des produits dérivés, l’utilisation de biotechnologies pour améliorer l’efficacité des pesticides et de l’alimentation animale, la modification des techniques agricoles afin de réduire les apports en pesticides ou les pertes de phosphore (y compris une meilleure planification de la gestion des nutriments au niveau de l’exploitation), la réduction du volume d’aliments jetés par une modification des habitudes de consommation et le recyclage du phosphore à partir des engrais, des eaux usées, des boue ...[+++]


For more results, go to https://pro.wordscope.com to translate your documents with Wordscope Pro!
d bis) zuiveringsslib, wanneer het wordt gebruikt in de landbouw overeenkomstig Richtlijn 86/278/EEG van de Raad van 12 juni 1986 betreffende de bescherming van het milieu, in het bijzonder de bodem, bij het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw.

d bis) les boues d'épuration, lorsqu'elles sont utilisées en agriculture conformément à la directive 86/278/CEE du Conseil du 12 juin 1986 relative à la protection de l'environnement et notamment des sols, lors de l'utilisation des boues d'épuration en agriculture.


De recycling van zuiveringsslib voor gebruik in de landbouw, na een passende verwerking, moet van deze richtlijn worden uitgezonderd, aangezien dit reeds valt onder Richtlijn 86/278/EEG van de Raad betreffende de bescherming van het milieu, in het bijzonder de bodem, bij het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw.

Le recyclage des boues aux fins d'utilisation en agriculture, après traitement approprié, devra être exclu du champ d'application de la présente directive parce qu'il est déjà couvert par la directive 86/278/CEE du Conseil relative à la protection de l'environnement et notamment des sols.


4 ter. Zij is niet van toepassing op het gebruik van zuiveringsslib overeenkomstig Richtlijn 86/278/EEG van de Raad van 12 juni 1986 betreffende de bescherming van het milieu, in het bijzonder de bodem, bij het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw.

4 ter. La directive ne s'applique pas à l'utilisation des boues, couverte par la directive 86/278/CEE du Conseil, du 12 juin 1986, relative à la protection de l'environnement et notamment des sols, lors de l'utilisation des boues d'épuration en agriculture.


Art. 10. Wat betreft de naleving van de bepalingen inzake het gebruik van zuiveringsslib, is de landbouwer ertoe verplicht, onder de voorwaarden vastgesteld bij artikel 21 van dit besluit, de bepalingen na te leven die opgelegd zijn bij het besluit van de Waalse Regering van 12 januari 1995 houdende reglementering van het gebruik, op of in de bodem, van zuiveringsslib of slib afkomstig van behandelingscentra voor slijk uit septische putten.

Art. 10. En matière du respect des dispositions relatives à l'utilisation des boues d'épuration, l'agriculteur est tenu de respecter, aux conditions fixées par l'article 21 du présent arrêté, les dispositions imposées par l'arrêté du Gouvernement wallon du 12 janvier 1995 portant réglementation de l'utilisation sur ou dans les sols des boues d'épuration ou de boues issues de centres de traitement de gadoues de fosses septiques.


Zij handelt voornamelijk over grenswaarden voor zware metalen in bodem en zuiveringsslib; de behandeling van zuiveringsslib; voorwaarden voor het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw; bemonstering en analyse van bodem en zuiveringsslib; en het bijhouden van registers voor de productie en het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw.

Ses principales dispositions concernent les valeurs limites de concentration de métaux lourds dans les sols et dans les boues; le traitement des boues; les conditions d’utilisation des boues en agriculture; l’échantillonnage et l’analyse des sols et des boues; et la tenue de registres concernant la production de boues d’épuration et leur utilisation en agriculture.


18. dringt er bij de Commissie op aan de Richtlijn (86/278/EEG) inzake het gebruik van zuiveringsslib in de landbouw te herzien en een richtlijn inzake het gebruik van compost op te stellen; onderstreept de noodzaak het onderzoek op dit gebied te intensiveren, teneinde de mogelijkheden die deze methoden bieden om gronden die arm zijn aan organische stoffen te herstellen, beter te benutten, en afvalbeheer, bodembescherming en bodemaanrijking onderling compatibel te maken;

18. exhorte la Commission à réviser la directive 86/278/CEE relative aux boues d'épuration et à élaborer une directive relative au compost; souligne la nécessité d'intensifier la recherche dans ce domaine afin de donner une impulsion à son potentiel pour remettre en état les sols pauvres en matières organiques et rendre compatible la gestion des déchets avec la protection et l'enrichissement des sols;


w