Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Traduction de «wij hebben overigens ook informatie » (Néerlandais → Français) :

Wij hebben overigens ook informatie verzameld in verband met de terugbetaling van alle geneeskundige verstrekkingen voor leden van de Onafhankelijke Ziekenfondsen, die behandeld worden tegen Alzheimer.

D’autre part, nous avons collecté l’information sur le remboursement de toutes les prestations en soins de santé des affiliés des Mutualités Libres traités pour la maladie d’Alzheimer.


Wij hebben dan ook het voorstel van een fabrikant weerhouden om op de verpakking van het product de volgende waarschuwing aan te brengen ‘’Niet geschikt voor brandende keuken- en fondueolie’’.

Nous avons retenu pour cela la proposition d’un fabricant d’inscrire sur l’emballage du produit l’avertissement ‘’Ne convient pas pour les feux d’huile de cuisine et de fondue’’.


Wij hebben vervolgens ook een analyse gemaakt van de combinaties van chronische aandoeningen, waaraan de leden vooral lijden.

Nous avons analysé les combinaisons de pathologies chroniques dont souffrent principalement les affiliés.


Wij hebben dan ook onderzocht in hoeverre ziekenhuizen die nieuwe cumulatie aanrekenden.

L’analyse a donc porté sur la mesure dans laquelle ce nouveau cumul était porté en compte dans les hôpitaux.


Omdat de arts binnen het gezondheidssysteem een belangrijke begeleidingsfunctie heeft te vervullen, hebben we ook informatie toegevoegd die niet direct voor hem van belang is maar wel voor zijn patiënt zoals informatie van de wet op de patiëntenrechten.

Du fait que le médecin a un rôle très important dans le système des soins de santé, nous avons ajouté des informations qui, si elles ne présentent pas un intérêt direct pour le médecin, en ont bien un pour le patient (par exemple, les informations contenues dans la loi relative aux droits des patients).


Wij hebben vier groepen van zorgconsumenten samengesteld op basis van het niveau van hun uitgaven geneeskundige verzorging, terugbetaald door de ZIV: 1%, 5%, 10% en 20% van de consumenten die de meeste geneeskundige verzorging consumeren; Wij hebben de populatie hiertoe gerangschikt, per dalende uitgave ZIV (in ons geval: 1%, 5%, 10% en 20%) en we hebben elke schijf van de aldus gerangschikte populatie, geassocieerd met haar aandeel in de uitgaven ZIV. Zo kregen we niet alleen een idee van het aandeel van de uitgaven ZIV van de 4 groepen van consumenten ...[+++]

Pour ce faire, on associe à chaque part de la population ordonnée par dépense AMI décroissante (dans notre cas : 1%, 5%, 10% et 20%), la part que représente ses dépenses AMI. Ce travail permet de connaître la part des dépenses AMI des quatre groupes d’utilisateurs de soins de santé appelés “grands utilisateurs de soins de santé”, mais aussi le montant des dépenses AMI à atteindre (ou le seuil d’entrée) pour faire partie de ces groupes (voir tableau ci-dessous).


Wij hebben de bedragen dus “gecorrigeerd”, rekening houdend met de structuur van de populatie van de Onafhankelijke Ziekenfondsen die de ziekenhuizen van elk gewest bezoekt. We hebben ook rekening gehouden met de leeftijd en het sociale en economische statuut van de leden.

Nous avons donc “corrigé” les montants en tenant compte de la structure de la population des Mutualités Libres fréquentant les hôpitaux de chaque région, de leur âge et de leur statut socio-économique.


Wij hebben ook een gedetailleerde analyse gemaakt van de populatie, naargelang de patiënten (al dan niet) opgenomen zijn in een instelling en volgens hun behandeling.

En 2007, 87,3% des patients étaient traités à domicile et 68,9% dans une institution (MRS/MRPA).


Wij hebben ook meer ervaring met de gezondheidszorg dan die privéverzekeraars.

Ensuite, nous avons une meilleure expertise dans le domaine de la santé que les assureurs privés.


Onderstaande grafiek bevat een samenvatting van de globale informatie die wij hebben kunnen verzamelen over de patiënten MLOZ die in 2010 een operatie ondergaan hebben in de verschillende Belgische ziekenhuizen.

Le graphique ci-dessous synthétise l’information globale que nous avons pu recueillir sur les patients de MLOZ opérés en 2010 dans les divers établissements hospitaliers belges.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'wij hebben overigens ook informatie' ->

Date index: 2023-12-15
w