Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "blijkt dat hij over een goede kennis inzake informatica " (Nederlands → Frans) :

2.1. Uit het curriculum vitae van de kandidaat, gevoegd bij de aanvraag, blijkt dat hij over een goede kennis inzake informatica en informatieveiligheid beschikt.

2.1. Il ressort du curriculum vitae du candidat joint à la demande qu’il a de bonnes connaissances en informatique et en sécurité de l'information.


2.1. Uit het curriculum vitae van de kandidaat, gevoegd bij de aanvraag, blijkt dat hij een beperkte kennis heeft inzake geneeskundige informatica en een goede kennis inzake informatica en informatieveiligheid. Hij beschikt over een theoretische kennis van de sector van de gezondheidszorg.

2.1. Il ressort du curriculum vitae du candidat joint à la demande qu’il a une connaissance limitée en informatique, en informatique médicale et en sécurité de l’information.


2.1. Uit het curriculum vitae van de kandidaat, gevoegd bij de aanvraag, blijkt dat hij over een goede kennis beschikt inzake informatieveiligheid, informatica, geneeskundige informatica en de sector van de gezondheidszorg.

2.1. Il ressort du curriculum vitæ du candidat, joint à la demande, qu’il a de bonnes connaissances en sécurité de l'information, en informatique et en informatique médicale, ainsi que du secteur des soins de santé.


2.1. Uit het curriculum vitae van de kandidaat, gevoegd bij de aanvraag, blijkt dat hij over een goede kennis beschikt inzake informatica, geneeskundige informatica en de sector van de gezondheidszorg.

2.1. Il ressort du curriculum vitæ du candidat, joint à la demande, qu’il a de bonnes connaissances en informatique et en informatique médicale, ainsi que du secteur des soins de santé.


2.1. Uit het curriculum vitae van de kandidaat, gevoegd bij de aanvraag, blijkt dat hij over een goede kennis beschikt inzake informatica, geneeskundige informatica, de sector van de gezondheidszorg en informatieveiligheid.

2.1. Il ressort du curriculum vitæ du candidat, joint à la demande, qu’il a de bonnes connaissances en informatique, en informatique médicale et en sécurité de l'information, ainsi que du secteur des soins de santé.


2.1. Uit het curriculum vitae van de kandidaat, gevoegd bij de aanvraag, blijkt dat hij over een goede kennis beschikt inzake informatica, geneeskundige informatica en informatieveiligheid.

2.1. Il ressort du curriculum vitae du candidat, joint à la demande, qu’il a de bonnes connaissances en informatique, en informatique médicale et en sécurité de l’information.


2.1. Uit het curriculum vitae van de kandidaat, gevoegd bij de aanvraag, blijkt dat hij over een goede kennis beschikt inzake informatica, geneeskundige informatica, informatieveiligheid en de sector van de gezondheidszorg.

2.1. Il ressort du curriculum vitæ du candidat, joint à la demande, qu’il a de bonnes connaissances en informatique, en informatique médicale et en sécurité de l’information, ainsi que du secteur des soins de santé.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'blijkt dat hij over een goede kennis inzake informatica' ->

Date index: 2021-05-01
w