Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "binnen de vzw smals zodat zij " (Nederlands → Frans) :

Het Sectoraal comité besluit verder dat een kopie van deze beraadslaging zal worden overgemaakt aan de voormelde verantwoordelijken binnen de vzw Smals zodat zij formeel op de hoogte worden gesteld van de verplichtingen terzake.

Le Comité sectoriel conclut en outre qu'une copie de la présente délibération sera transmise aux responsables précités au sein de l'asbl Smals que sorte qu'ils soient informés formellement sur les obligations en la matière.


Het Sectoraal comité acht het aangewezen dat de personen die binnen de vzw Smals verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de verschillende opdrachten (i.e. de diensthoofden), in het geval van een incident bij het uitvoeren van hun opdrachten in het kader van deze beraadslaging, hierover rechtstreeks rapporteren aan de voorzitter van het Sectoraal comité.

Le Comité sectoriel estime qu’il est opportun que les personnes qui sont responsables au sein de l’asbl Smals de l’exécution des différentes missions (c’est-à-dire les chefs de service) rapportent directement au président du Comité sectoriel lors de la survenance d’un incident dans l’exécution de leurs missions dans le cadre de la présente délibération.


Die toestellen, waarvan hij de eigenaar zou blijven, zou hij dan installeren bij zijn confraters zodat zij binnen het uur of in elk geval dezelfde dag nog op de hoogte gebracht zouden worden van de resultaten van de onderzoeken die hij op hun patiënten uitgevoerd heeft.

Ceux‑ci pourraient ainsi être informés soit dans l'heure, soit en tout cas le jour même, des résultats des examens effectués chez leurs patients.


Daarom ziet de Directie van de ICT-dienst sinds juli 2002 erop toe dat de interne communicatie binnen de Dienst verbetert zodat het personeel zich bewust wordt van de voordelen die hij/zij uit deze cultuurverandering kan halen.

C’est pourquoi, la direction du Service ICT veille depuis, juillet 2002, à améliorer la communication interne au sein du Service pour mieux sensibiliser le personnel aux avantages que celui-ci peut retirer de ce changement de culture.


Zij heeft zelf om uitstel van de behandeling van haar zaak gevraagd (o.a. omwille van haar klacht met burgerlijke partijstelling op 05.09.2005), tekende hoger beroep aan op 18 november 2005 tegen de beslissing van het Comité van de DGEC van 30 september 2005, waardoor de ganse zaak opnieuw diende behandeld en ondertekende pas op 3 februari 2009 een gezamenlijk verzoek tot vaststelling van een pleitzitting zodat de procedure, rekening houdend met al deze elementen binnen een redelijke termijn werd afgehandeld.

Zij heeft zelf om uitstel van de behandeling van haar zaak gevraagd (o.a. omwille van haar klacht met burgelijke partijstelling op 5 september 2005), tekende hoger beroep aan op 18 november 2005 tegen de beslissing van het Comité van de DGEC van 30 september 2005, waardoor de ganse zaak opnieuw diende behandeld en ondertekende pas op 3 februari 2009 een gezamenlijk verzoek tot vaststelling van een pleitzitting zodat de procedure, rekening houdend met al deze elementen binnen een redelijke termijn werd afgehandeld.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'binnen de vzw smals zodat zij' ->

Date index: 2022-09-01
w