Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "beheer van incidenten " (Nederlands → Frans) :

Zij vertegenwoordigden voornamelijk instanties verantwoordelijk voor het leefmilieu, voor de gezondheid of voor chemische producten, of instanties die met nanomaterialen te maken hebben. Zij werden door het Voorzitterschap uitgenodigd om een aantal voorstellen te onderzoeken die gericht zijn op een veilige ontwikkeling van nanomaterialen, zoals de definitie van een operationeel kader dat op korte termijn moet zorgen voor het beheer van incidenten en op lange termijn voor het risicobeheer.

Ces représentants, provenant majoritairement d’instances responsables en matière d’environnement, de santé, de produits chimiques ou concernées par les nanomatériaux ont été invités par la Présidence à examiner une série de propositions visant à garantir un développement sans danger des nanomatériaux telles que la définition d’un cadre opérationnel assurant la gestion des incidents à court terme et une meilleure gestion des risques à long terme.


De studiedag startte in de voormiddag met vooral presentaties over het welzijnsbeleid (pesten, stress.,agressiebeheer.) en het veiligheidsbeleid( beheer van incidenten, ongevallen... ) van de MIVB. In de namiddag volgde dan een bezoek aan de stelplaats " DELTA-site" , met ondermeer het bezoek aan een metro-simulator.

La journée d’étude a débuté dans la matinée par une présentation (ppt) sur la politique du bien-être (harcèlement, stress, gestion des agressions) et la politique de sécurité (gestion des incidents, accidents) que mène la STIB.


Aankoop, ontwikkeling en onderhoud van informatiesystemen Beheer van incidenten op het vlak van informatieveiligheid

Acquisition, développement et maintenance des systèmes d’information


Ten slotte, en op basis van een voorstel dat wordt gedragen door het Voorzitterschap, meent een bepaald aantal stakeholders dat een geharmoniseerd register van nanomaterialen een onmiddellijk en doeltreffend antwoord biedt. Een dergelijk hulpmiddel zou kunnen zorgen voor de traceerbaarheid van nanomaterialen en zou op die manier de toegang kunnen vergemakkelijken tot een beter beheer van incidenten en risico’s.

Enfin, et sur base d’une proposition portée par la Présidence, un certain nombre de parties prenantes considèrent qu’un registre harmonisé des nanomatériaux constitue une réponse immédiate et efficace car un tel outil serait de nature à permettre la traçabilité des nanomatériaux et pourrait de la sorte faciliter l’accès à une meilleure gestion des incidents et des risques.


Checklist voor het beheer van incidenten met gevolgen voor de volksgezondheid: Lijst, inventaris en piekcapaciteit (personeel, materiaal) voor het reactie-/reddingsbeheer Standaardprocedures voor het opschalen van middelen en het vrijmaken van piekcapaciteit Procedures voor de coördinatie van de bijstand tussen lidstaten.

Liste de contrôle concernant la gestion des incidents avec des conséquences sur la santé publique: Liste, inventaire des ressources supplémentaires en termes de personnel et de matériel pour la gestion de la


voor het nationale beheer van de gevolgen van een crisis op andere niveaus (lokaal/regionaal) en voor andere sectoren (politie, vervoer, reizen, onderwijs, voedselvoorziening), die zich bezighoudt met de triage, onderzoeken naar incidenten of uitbraken, handelsverboden, reisadviezen, beperkingen van de bewegingsvrijheid ❒ Overeenkomstig de schaalindeling zijn er standaardprocedures om de koppeling van de nationale verbindings-

contrôle en ce qui concerne la gestion nationale des impacts de la crise à d’autres niveaux (local/régional) et sur d’autres secteurs (police, transports, voyages, éducation, approvisionnement alimentaire) en traitant des opérations de tri, des investigations à mener sur les accidents et/ou les foyers, des interdictions d’échanges, des conseils de voyage et des limitations de déplacements: ❒ en fonction de l’échelle et de l’impact, des POS permettant d’activer/de désactiver la structure de


De datum waarop de kiezerslijst wordt vastgesteld, wordt bepaald op 22 februari 2010 23 de erkenning van de representatieve beroepsorganisaties of groeperingen die aan de verkiezingen wensen deel te nemen 24 de kiesverrichtingen: trekking van de lijstnummers, aangetekende verzending van de kiesbrieven naar de zorgverleners die op de kieslijsten zijn ingeschreven, beheer van de teruggezonden kiesbrieven en regeling van de incidenten 25 tellen van de stemmen.

La date à laquelle la liste des électeurs est établie est fixée au 22 février 2010 23 l’agrément des organisations ou des groupements représentatifs souhaitant participer aux élections 24 les opérations électorales : tirage des numéros de liste, envoi sous pli recommandé des bulletins de vote aux dispensateurs de soins inscrits sur les listes électorales, gestion des bulletins de vote renvoyés et règlement des incidents 25 comptabilisation des votes.


10.000.000€, bedoeld om de werkingskosten verbonden aan het beheer van onvoorziene incidenten binnen de voedselketen te financieren ( = art. 9 van de wet van 9 december 2004);

10.000.000€ visée à financer les frais de fonctionnement liés à la gestion d’incidents imprévus au sein de la chaîne alimentaire (= art. 9 de la loi du 9 décembre 2004);


In de fase voorafgaand aan het incident zijn de benodigde preliminaire praktijken, criteria en voorwaarden ontwikkeld om interactie tussen rechtshandhavings- en volksgezondheidsinstanties mogelijk te maken op de volgende gebieden: ❒ De ontwikkeling van samenwerkingsrelaties voordat incidenten plaatsvinden ❒ Het beheer van gezamenlijke onderzoeken ❒ De creatie van synergieën tussen rechtshandhavings- en volksgezondheidsonderzoeken Risico- en dreigingsanalyse, informatie-uitwisseling en samenwerking voorafgaand aan een gebeurtenis

❒ le développement de relations de travail conjointes avant que se produisent des incidents, ❒ la gestion d’enquêtes conjointes, ❒ l’établissement d’une synergie entre les enquêtes répressives et les enquêtes de santé publique. L’évaluation des risques et de la menace, l’échange d’informations et le travail conjoint sont organisés en


Het beheer van dodelijke slachtoffers bij incidenten met een groot aantal sterfgevallen heeft verschillende aspecten.

La gestion des morts dans l’éventualité d’incidents impliquant des accidentés multiples exige la prise en considération de divers aspects.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'beheer van incidenten' ->

Date index: 2023-04-07
w