Het biedt unieke accommodaties en een grote gemeenschappelijke hot tub. Het maakt deel uit van Negev Farms en produceert zijn eigen wijn. Het beschikt over de grootste wijnwinkel in het gebied en verkoopt 47 verschillende soorten wijn.
Diese Unterkunft gehört zu den Negev-Farmen und produziert ihren eigenen Wein. Sie umfasst das größte Weingeschäft in der Gegend mit 47 verschiedenen Weinsorten.
De winkel van de BBverkooptde eigen producten van de boerderij, die ook gebruik worden bij de bereiding van de traditionele gerechten in het zomerrestaurant.
Das Geschäft auf dem Hof verkauft Produkte aus eigener Herstellung und das im Sommer geöffnete Restaurant benutzt einige dieser Erzeugnisse in seinen traditionellen Gerichten.
Zoekt u de juiste vertaling van een woord in een specifieke context? Zoekt u reisinformatie of een hotel? Met Wordscope kunt u een uitgelezen selectie van betrouwbare websites doorzoeken! 500.000 hotels wereldwijd