Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "skipassen te koop " (Nederlands → Duits) :

Er zijn skipassen te koop bij de accommodatie. Voor elke chalet zijn 2 gratis parkeerplaatsen beschikbaar.

Für jedes Chalet werden kostenfrei 2 Parkplätze zur Verfügung gestellt.


Bij de receptie van Alpen Adria Hotel Spa zijn skipassen te koop.

Skipässe erhalten Sie an der Rezeption.


Het pension beschikt ook over een skiberging. Bovendien zijn er skipassen te koop. Pal voor de deur stopt een skibus. Binnen een straal van 2 km zijn verschillende skipistes te vinden. De ski- en snowboardschool Amadeus ligt op slechts 5 minuten rijafstand van Café-Pension Stocker.

Ein Skibus hält direkt vor der Pension und mehrere Loipen und Skipisten erreichen Sie nach etwa 2 km. Zur Ski- und Snowboardschule Amadeus sind es 5-Autominuten.


Bij de receptie zijn skipassen te koop en bij de kabelbaan is een gratis skiopslag beschikbaar.

Skipässe sind an der Rezeption erhältlich und ein Skidepot steht Ihnen an der Seilbahn kostenfrei zur Verfügung.


Er zijn fietsen te huur en skipassen te koop. Er is gratis privéparkeergelegenheid beschikbaar.

Ihr Fahrzeug stellen Sie kostenfrei auf den Privatparkplätzen an der Unterkunft ab.




In de winter is een ski-opslag aanwezig en zijn er skipassen te koop bij de receptie.

Im Winter steht Ihnen eine Skiaufbewahrung zur Verfügung.


Het beschikt over een sauna en een solarium, Bij het hotel zijn skipassen te koop en op aanvraag kunt u gebruikmaken van de parkeergarage.

Skipässe können Sie direkt an der Unterkunft kaufen und auf Anfrage nutzen Sie die Parkmöglichkeiten in der Garage.


Er is een skiopslag beschikbaar en er zijn skipassen te koop bij de receptie.

Es steht eine Skiaufbewahrung zur Verfügung und Skipässe sind an der Rezeption erhältlich.


La Sachette beschikt over een bar, een skiberging, verhuur van ski-uitrustingen en zijn skipassen te koop.

Eine Bar lädt im La Sachette zum Verweilen ein.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'skipassen te koop' ->

Date index: 2024-05-16
w