Een skibus stopt bij de accommodatie voor de deur. Met de auto is het nog geen5 minuten naar verschillende supermarkten en restaurants en naar de Achensee is het 25 km.
Er zijn tevens barbecuefaciliteiten beschikbaar. Op nog geen 10 minuten loopafstand liggen een aantal eetgelegenheden waar kebab en Turkse pizza's geserveerd worden.
U kunt in het pension dagelijks genieten van een ontbijt, terwijl er verschillendeeetgelegenheden tevinden zijn op nog geen 10 minuten lopen van de accommodatie.
'nog geen 5 minuten loopafstand verschillende supermarkten en eetgelegenheden te vinden' ->
Date index: 2021-04-16
Vous cherchez la traduction précise d'un mot en contexte ? Vous recherchez un hôtel ou de l’information pour voyager ? Wordscope vous permet d'effectuer une recherche dans une sélection de sites de qualité ! 500.000 Hôtels dans le monde