Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Vertaling van "eigenaars worden gemaakt " (Nederlands → Duits) :

Reserveringen voor het restaurant kunnen door de eigenaars worden gemaakt.

Gerne sind die Besitzer bereit, eine Restaurantreservierung für Sie vorzunehmen.


De kamers zijn voorzien van kunstwerken die door de eigenaar zijn gemaakt. Het hotel heeft een mediterrane tuin met een zoutwaterzwembad.

Freuen Sie sich hier auf einen Salzwasserpool und mediterrane Gärten.


De spa is ingericht met tegels die de eigenaar zelf gemaakt heeft. U vindt er onder meer een sauna, een zonnebank, een stoombad en een infraroodcabine.

Der Wellnessbereich ist mit Fliesen dekoriert, die von der Hotelbesitzerin angefertigt wurden. Hier erwarten Sie eine Sauna, ein Solarium, ein Dampfbad und eine Infrarotkabine.


De Casbah is versierd met beelden en kostuums uit films die door de eigenaar zijn gemaakt.

Das Casbah ist mit Statuen und Kostümen aus Filmen, die von den Eigentümern gedreht wurden, dekoriert.


Alle accommodatie en elk meubelstuk van het hotel zijn door de eigenaar zelf gemaakt.

Alle Unterkünfte und Möbel wurden vom Eigentümer handgefertigt.


De eigenaar heeft ter ere van de geschiedenis van het hotel een fototentoonstelling op de muren gemaakt, die de ontwikkeling van het pand weergeeft en zijn rol in de geschiedenis van de stad.

Der Eigentümer ist stolz auf die Geschichte seines Hotels und erzählt mit einer Fotoausstellung an den Wänden die Entwicklung des Chalets nach sowie die Rolle, die das Hotel in der Stadtgeschichte spielt.


U kunt kijken naar satelliet-tv in de lounge van het Aretoussa onder het genot van een glaasje raki gemaakt door de eigenaars.

Entspannen Sie bei Satelliten-TV in der Lounge der Aretoussa Pension und bei einem Glas Raki, den die Eigentümer selbst herstellen.


De kamers van La Chambre d'Hôtes Arles en Provence heeft een eigen terras en is ingericht met een mix van modern en antiek meubilair, naast originele kunstwerken gemaakt door de eigenaar.

Das Zimmer des La Chambre d'Hôtes Arles en Provence kombiniert moderne mit antiken Möbeln und besticht durch eine private Terrasse und originale Kunstwerke, die der Besitzer geschaffen hat.


Uit De Kunst is een hotel met kamers met gratis WiFi en kunst die door de eigenaar zelf is gemaakt.

Das Hotel Uit De Kunst bietet Zimmer mit kostenfreiem WLAN und Kunstwerken, die der Eigentümer von Hand gefertigt hat.


De kamers zijn voorzien van airconditioning, gratis WiFi en glazen kroonluchters die zijn gemaakt door de familie van de eigenaar.

Freuen Sie sich auf klimatisierte Zimmer mit kostenfreiem WLAN und auf von der Familie des Eigentümers angefertigte Glaskronleuchter.




datacenter (28): www.wordscope.be (v4.0.br)

'eigenaars worden gemaakt' ->

Date index: 2022-11-26
w