Boost Your Productivity!Translate documents (Ms-Word, Ms-Excel, ...) faster and better thanks to artificial intelligence!
https://pro.wordscope.com
https://blog. wordscope .com

Traduction de «probleme anzugehen bedeutet » (Allemand → Néerlandais) :

Dies ermöglicht es zwar jedem Beteiligten, eigene Probleme anzugehen, bedeutet aber potenziell viel Doppelarbeit und kann, was schwerwiegender ist, ein erhebliches Sicherheitsproblem unerkannt lassen.

Dit mag elke afzonderlijke speler dan wel in staat stellen om zijn eigen problemen aan te pakken, het zorgt ook voor veel dubbel werk en kan bovendien tot gevolg hebben dat een belangrijk veiligheidsprobleem verborgen blijft.


12. fordert die EU und ihre Mitgliedstaaten auf, auch die Probleme anzugehen, die von internen und externen Offshore-Finanzzentren (z. B. britische Kanalinseln, Cayman-Inseln etc.) verursacht werden, und Geschäfte mit solchen Finanzzentren im Falle der Nichteinhaltung zu untersagen; unterstreicht, dass eine weltweite Antwort auf das Problem der Steuerhinterziehung auch bedeutet, dass man gezielt gegen die großen Finanzzentren vorgeht, als deren Ableger viele der kleinen Steueroasen fungieren;

12. vraagt de EU en haar lidstaten dat zij ook de problemen aanpakken die gecreëerd worden door de interne en externe financiële offshorecentra (de Britse Kanaaleilanden, de Caymaneilanden, enz.) en dat zij verbieden zaken met hen te doen in geval van niet-naleving; onderstreept dat een globaal antwoord op het probleem van belastingfraude ook inhoudt dat de aandacht wordt gericht op de grote financiële centra, waarvan vele kleine belastingparadijzen slechts de satellieten zijn;


Das bedeutet, dass die wesentlichen Mechanismen zur Finanzspekulation am Markt bleiben und dass die derzeit getroffenen Maßnahmen eher auf eine Erleichterung der Kontrolle durch die größeren Mächte und ihrer Finanzkreise über die Mitgliedstaaten mit anfälligen Volkswirtschaften abzielt als darauf, das Problem der Finanzspekulationen direkt anzugehen und es auszumerzen.

Dat betekent dat de belangrijkste mechanismen voor financiële speculatie op de markt blijven bestaan. De maatregelen die nu worden genomen zijn vooral bedoeld om de greep van de grootmachten en hun financiële concerns op de lidstaten met een meer kwetsbare economie te versterken, en niet zozeer gericht op het frontaal aanpakken van de financiële speculaties om daar voorgoed een einde aan te maken.


Das bedeutet, dass wir verpflichtet sind, den Boden zu schützen und zu verwalten, um diese Probleme anzugehen, um das Wasserrückhaltevermögen im gesamten Raum zu erhöhen, damit Überflutung verhindert und die Grundwasserabsorption gefördert wird, insbesondere entlang den Küsten, und um Salzwasserinfiltrierung zu vermeiden, die mit hoher Wahrscheinlichkeit auf den steigenden Meeresspiegel zurückzuführen ist.

Dit betekent dat wij een taak hebben de bodem te beheren, juist om deze problemen te lijf te gaan, om de waterretentiein heel Europa te verhogen, overstromingen te voorkomen en grondwaterabsorptie te bevorderen, met name langs de kusten, en de infiltratie van zout water, waarschijnlijk het gevolg van de stijgende zeespiegel, te voorkomen.


Der dem Plenum vorliegende Kompromiss zielt darauf ab, diese Probleme anzugehen. Das bedeutet im Einzelnen: Nein zu territorialen Nutzungsbeschränkungen, Ja zum fairen und kontrollierten Wettbewerb im Bereich der kollektiven Rechtewahrnehmung, Ja zur Modernisierung des Online-Musikmarktes, aber nicht auf Kosten der kulturellen Vielfalt und des Schutzes der Künstler, Ja zu transparenten Verwertungsgesellschaften.

Dit voorstel, dat aan de plenaire vergadering is voorgelegd, heeft als doel om deze problemen aan te pakken. Dat betekent dus: nee tegen territoriale gebruiksbeperkingen, ja tegen een faire en geregelde concurrentie op het gebied van het collectieve beheer van rechten, ja tegen een modernere regeling voor de on-line muziekmarkt, zolang die niet ten koste gaat van de culturele diversiteit en van de bescherming van de kunstenaars, en ja tegen transparante organisaties voor het beheer van rechten.


13. begrüßt den Beginn der GASP-Mission im Gazastreifen zur Umsetzung des zwischen der Regierung Israels und der Palästinensischen Behörde unterzeichneten Abkommens über den Grenzverkehr; weist darauf hin, dass dies ein weiteres Zeichen der Bereitschaft der EU ist, ihre direkte Beteiligung zu intensivieren und die konkreten Probleme des Friedensprozesses anzugehen; ist der Auffassung, dass dies ein Schritt hin zur Stärkung der Vermittlerrolle der EU bedeutet;

13. is ingenomen met de start van de ESDP-missie in Gaza om de overeenkomst inzake vrij verkeer en toegang ten uitvoer te leggen die is ondertekend door de regering van de Israël en de Palestijnse Autoriteit; wijst erop dat dit opnieuw een teken is van de bereidheid van de EU om haar rechtstreekse betrokkenheid op te voeren en iets te doen aan de concrete problemen van het vredesproces; is van mening dat dit een stap vooruit is naar een verbetering van de rol van de EU als bemiddelaar;




datacenter (6): www.wordscope.be (v4.0.br)

'probleme anzugehen bedeutet' ->

Date index: 2024-06-26
w