de eindrekening opmaken | de kas tellen | de rekening aan het eind van de dag opmaken | geld tellen en controleren of de totale hoeveelheid contant geld overeenkomt met de rekeningen en bonnetjes
Die Wertangaben nach den Abschnitten 2.3 - 2.5 sind in Ecu zum durchschnittlichen Umrechnungskurs in den betreffenden Jahren oder dem betreffenden Zeitraum zu machen.
De in de punten 2.3 tot en met 2.5 verlangde financiële gegevensmoeten in ECU worden uitgedrukt tegen de gemiddelde wisselkoers in de betrokken jaren of andere tijdvakken.
Zoekt u de juiste vertaling van een woord in een specifieke context? Zoekt u juridische informatie? Met Wordscope kunt u een uitgelezen selectie van betrouwbare websites doorzoeken! Officiële teksten, alle onderwerpen en vakgebieden